شهرک صنعتی بزرگ اصفهان مابین کار آفرینان ۶ و ۸ پلاک ۲۱

single-09

معرفی

شرکت سدید خم اصفهان

شرکت سدید خم اصفهان در سال 1399 تاسیس گردید، مؤسسین شرکت سدید خم اصفهان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید دستگاههای خاص صنعتی علی الخصوص دستگاههای خم لولهNC مندریل دارو با بکارگیری تجارب و تحقیقات صنعتگران محترم این عرصه موفق به بومی سازی دستگاههای خم لوله NC مندریل دار با قیمتی معادل 3/1 دستگاههای مشابه خارجی گردیده و با توجه به نوع فعالیت مشتریان تغییرات مد نظر کاربران محترم را اعمال کرده و دستگاه خم مورد استفاده در رابطه با فعالیت مشتریان محترم را تولید می نماید.

امروزه با توجه به نیاز بازار و همچنین ارتقاع کیفیت خم لوله در صنایع مختلف از جمله، مبدل سازی، صندلی سازی، قطعات خودروهای سبک و سنگین، صنایع هوایی، صنایع ریلی،صنایع روشنایی،تجهیزات ورزشی و بدنسازی، صنایع تابشی و گرمایشی و... بیش از گذشته کیفیت خم مورد توجه قرار گرفته است و برای رقابت در این عرصه دستگاههای خم مندریل دار نقش بی بدیلی را ایفا می نماید.

شرکت سدید خم اصفهان افتخار دارد با پیشینه چندین ساله از مشاوره تا تولید با گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش در کنار مشتریان محترم بوده و رضایت مندی مشتریان از اولویت‌های این شرکت می باشد.

شرکت سدید خم اصفهان علاوه بر رضایت مشتریان داخلی افتخار صادرات محصولات تولیدی خود به کشور عراق و آفریقای جنوبی را نیز در کارنامه خود دارد.